author Image

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Mahallem bir esnaf ve tüketici uygulamasıdır. Esnaf ile müşteri arasındaki diyalogu kolaylaştırmak için dijital dünyanın kolaylıklarını kullandık ve akıllı telefonlarınız için Mahallem uygulamasını yaptık. Bu uygulama ile hem online alışverişin tadını çıkarabilir hem de size, mahallenize en yakın esnaflara ulaşabilirsiniz. iOS ve Android marketlerinden uygulamamızı ücretsiz indirebilirsiniz. Bu sayede isterseniz bakkal isterseniz eczane, isterseniz avukat ve daha binlerce esnafı konumunuza göre hangisi daha yakınsa görüntüleyebilir ve ona kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

 

Mahallem uygulamasından sadece müşteri olarak değil aynı zamanda esnaf olarak da yararlanabilirsiniz. Yani ticaret alanınızda sizin için aracı olarak müşteri ile bağlantılarınızı kolaylaştırabiliriz. Mesajlaşarak size gelen siparişleri de ciroya çevirebilirsiniz. Aynı zamanda mahallem birçok marka ile anlaşmalar yapıp indirimler sağlıyor ve siz de esnaf olarak iş yerlerinizde bu indirimli ürünleri satabiliyorsunuz.

 

Mahallem uygulamasında müşteriyseniz uğraştırıcı aramalar yapmakla vakit kaybetmezsiniz. Meşgul çalan telefonları beklemez, eksik gelen siparişlerle günlük hayatınızı aksatmazsınız. Sizin için sıralanan esnaflar arasından seçiminizi yapıp teslimat durumunu görebilirsiniz. Hatta diğer müşterilere de fikir vermesi açısından esnafı puanlayabilirsiniz. Uygulama üzerinden saniyeler içerisinde ödeme yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra kapıda ödeme sistemimizi de kullanabilirsiniz. Dilerseniz nakit dilerseniz de kredi kartı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

Mahallem uygulaması sayesinde birbirinden farklı birçok markayı bir araya getirip ürün siparişleriniz için “Mahallem’ e özel” çeşitli kampanya ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kuaförden emlakçıya, şarküteriden bakkala kadar tam yirmi dört farklı alanda esnaflarla çalışıyoruz. Her esnaf için farklı şekillerde promosyonlar düzenleyip hem müşterinin hem de esnafımızın bütçesini rahatlatıyoruz. FMCG firmaları ile işbirliği içerisindeyiz. Tüketici ve marka ilişkilerini en doğru politikalar ile yürütüp binlerce insanın hayatını kolaylaştırıyoruz.

 

Mahallem esnafları; bakkal, eczane, kuaför, oto yıkama, petshop, sucu, terzi, çilingir, kasap, manav, kuru temizleme, halı yıkama, organik ürün, avukat, doktor, emlakçı, lostracı, nakliyat, şarküteri, sıhhi tesisat, tatlıcı, veteriner, yufkacı olarak gruplanıyor. Siz de hemen Google Play Store ya da App Store üzerinden Mahallem uygulamasını indirin ve zamandan kazanın.

 

Mahallem ile iletişime geçebilir; bize istek görüş ve önerilerinizi mail yolu ile veya 7 / 24 destek hattımızdan ulaştırabilirsiniz.

Subscribe to our newsletter

Sign up here to get the latest news, updates and special offers delivered directly to your inbox.

You can unsubscribe at any time

Yorum Bırak

Yorum Bırak

    Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, çerezlerden ve sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza ilişkin verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Lütfen daha fazla bilgi almak için Gizlilik Politikası nı ziyaret ediniz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.