author Image

Work and Travel İşleri

Work and Travel İşleri

Work and Travel İşleri

WAT yani Work and Travel öğrencilerin hem çalıştıkları hem de dil öğrendikleri bir programdır. Work and Travel işleri hemen hemen her öğrencinin yapabileceği kapasitede işler olsa da birbirinden ayrılan yönleri vardır. Ana etken öğrencilerin İngilizce seviyeleridir. Work And Travel işleri genel olarak turistik, sezonluktur ve saat başı ücretle çalışılır. 18 – 26 yaş arasındaki her öğrenci Amerika’da çalışmak için dil ve vize gibi aşamaları tamamladıktan sonra WAT programına başvurabilir.

 

Fotoğrafçılık

Eğlence parkları ve tatil yerlerinde insanların fotoğraflarını çekebilirsiniz. Oldukça rahat ve eğlenceli bir iştir, ilginiz varsa harika bir seçenektir. Orta seviyede İngilizce bilmeniz yeterli olacaktır.

 

 

 

Mutfak Yardımcılığı – Bulaşıkçılık

Bir restoranda ya da herhangi bir işletmede aşçıya yardım edebilirsiniz. Birçok insanla bir arada çalışacağınızdan konuşarak, güzel arkadaşlıklar edinerek İngilizce seviyenizi ilerletebilirsiniz.

 

 

 

Aşçılık- Garsonluk

Bazı firmalarda pişirmesi kolay olan waffle, omlet, hamburger köftesi gibi malzemeleri pişirebilirsiniz. Ya da saatlik ücretle garsonluk yapabilirsiniz. Garsonluk diğer işlere göre daha akıcı bir İngilizce ister.

 

 

 

Cankurtaran – Plaj Çalışanı

Açık havada çalışmayı sevenlere, işi tatile dönüştürmek isteyenlere plajda çalışmak harika bir fırsat olabilir. Cankurtaranlık yapıp, çocuklara uyarılarda bulunabilirsiniz ya da plaj çalışanı olarak şezlong ya da havlu dağıtabilirsiniz.

 

 

 

Resepsiyonist – Kat Görevlisi

 

İngilizce seviyenizin iyi olması şartı ile otellerde gelen müşterilerle ilgilenebilirsiniz ve işlemlerini yapabilirsiniz. Ya da otellerin, pansiyonların genel temizliğini yapabilirsiniz. Bir odayı 2 3 kişi temizlediğinden düşündüğünüz kadar yorulmazsınız.

 

 

 

Eğlence Parkı Görevlisi

 

Eğlence makinesi operatörü olarak çalışmak çoğu insan için teknik bilgi gerektirdiğini düşündürse de aslında oldukça kolay bir iştir. Lunaparklarda, su parkları ya da eğlence parklarında çalışabilirsiniz. Orta seviyede İngilizce yeterlidir.

 

 

 

Kasiyerlik

Kasiyerlik insanlarla sürekli iletişim halinde olduğunuz bir iştir. İngilizce’nizin gelişmesini istiyorsanız kesinlikle başvurmanız gereken bir iştir. Marketler, hediyelik eşya dükkanları, kıyafet mağazalarında çalışabilirsiniz.

 

 

 

Fast Food Çalışanı

Fast food restoranlarında siparişlerin alımında hazırlanmasında yardımcı olabilirsiniz. Çok yoğun tempolu süren bir iştir ama insanlarla iletişiminizi güçlendirip İngilizce’yi daha iyi konuşmanızı sağlar.

 

 

 

Tadilat İşleri

Eğer teknik açıdan kendinizi yeterli hissediyorsanız işletmelerde genel çevre düzenlenmesinde ve patlayan boruların tamirinde çalışabilirsiniz. Tatil bölgeleri, oteller, su parkları bu iş için uygun alanlardır.

Ağustos 7, 2021 at 04:08

keto diet timeline https://ketorecipesnew.com/

Ağustos 9, 2021 at 08:44

gay dating sites relationships https://gaydatingzz.com/

Ağustos 9, 2021 at 16:39

gay run a train on me dating https://gaychatgay.com/

Ağustos 9, 2021 at 17:04

boston gay dating life https://gaychatrooms.org/

Ağustos 10, 2021 at 18:39

gay dating advice about.com https://freegaychatnew.com/

Eylül 8, 2021 at 09:17

sa gay dating sites https://gaydatingcanada.com/

Eylül 8, 2021 at 11:53
Eylül 8, 2021 at 23:26

gay dating websites list https://gaydatinglosangeles.com/

Eylül 9, 2021 at 09:49

gay dating by cock size https://dating-gaym.com/

Eylül 10, 2021 at 16:40

dating for gay black men https://datinggayservices.com/

Subscribe to our newsletter

Sign up here to get the latest news, updates and special offers delivered directly to your inbox.

You can unsubscribe at any time

Yorum Bırak

Yorum Bırak

    Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, çerezlerden ve sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza ilişkin verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Lütfen daha fazla bilgi almak için Gizlilik Politikası nı ziyaret ediniz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.