Mahallem

Mahallem e hoş geldiniz, sizde bizim aramızda artık yerinizi almak için, kendinizi ilk önce sitemizde arayın. Eger bulamassanız lütfen ekleyin.

Biz Mahallem ekibi olarak kısa zamanda büyüttüğümüz platformumuz ile siz esnafları, herkes ile buluşturmaya devam ediyoruz. Mahallem, işletmeleri ilanen yayınlayan ve bu işletmeleri kurumsal sunumlarıyla herkesle ulaştıran bir web sitesidir.
Mahallem sitesinde işletmenizi eklerken, fotoğraflarınızı yayınlayabilir, işletmenizi tanıtabilir, belirli kriterleri sunabilirsiniz. Ayrıca ziyaretçilerimize işletmenizi tanıtırken onlara telefon numaranızı da ileterek iletişime geçilmesini sağlayabilirsiniz.
Mahallem.com olarak yenilenen web sitemiz ve artan ziyaretçi sayımız ile harika bir müşteri potansiyeline sahip olduğumuzu memnuniyetle dile getirmek isteriz. Mahallem sadece bir listeleme platformu değil, ilgi çeken içerikleriyle adeta bir yaşam portalıdır. Ayrıca işletmenizin ekstra olarak reklamını yapabilir, viral içerik oluşturabiliriz. Örneğin Türk Restoranları adına bir yazı yazarken sizin restoranınızı tanıtabilir, sitenize ya da adresinize yönlendirebiliriz.
Mahallem ekibi olarak işletmenizi aramızda görmekten son derece memnun olacağız. Sorularınız olduğunda bizlere ulaşabilirsiniz.

Hesap kontrolünü devralmak için Lütfen Talep Et linkine basın, formu doldurun

Mahallem’de ister bedava ESNAF ve ya daha fazla özellikleri olan ücretli ESNAF olarak üye olabilirsiniz, hem de sadece ayda 2 dolara.

Mahallem de SERİ İLAN ve ETKİNLİK bilgilerinide girebilirsiniz.

Mahallem.com’da kontrol paneli ile artık daha fazla kontroldesiniz. Analiz, reklam ve diğer üyelik bilgilerini değistirebilirsiniz.

Mahallem.com bölgenizdeki potensiyel müşterileri sizin kuponlarınızı yollayabılır. Kupon site sakinleri sitede aktiv olduktan sonra yollanır. Esnaf’a da hazırlanılan kupon listesini haftalık veya aylık olarak esnaf’a iletilir. Email atın!

Arama sayfalarıda ilk sıraya çıkmak için, bu reklami tercih edin. Aşağıdaki resim de olduğu gibi.

Aşağıdaki resimlerden bazı reklam bölümlerini görebilirsiniz, detaylı bilgi için bize ulaşın.

Blog bölümünde metinlerin içinde reklam isterseniz lütfen bize ulaşın!

Meşgul olabileceğinizi biliyoruz,ve Mahallem.com sizin adınıza bütün bilgileri kısa bir telefon görüşmesi ile Mahallem sayfasınıza girebilir, lütfen bize ulaşın.

Müşteri hizmetleri ve destek için lütfen buraya tıklayınız.