Çağlar Acar – New York Gayrimenkul Danışmanlığı Onaylandı

Elle hazırlanmış çözümler, yürütülebilir tavsiyeler ve sağlam finansal danışman.

İlk yorum yazan siz olun
5

Ek Bilgiler

  • 2007

Çağlar Acar, New York’ta emlak yatırımcılığı konusunda uzmanlaşmıştır. Bir nitelikli emlak alım danışmani olarak müşterilerine sadakat ve kalite ilkeleri çerçevesinde hizmet verir ve akıllı emlak yatırımları yapmaları için destek olur.

Yıllar boyunca biriktirdiği risk azaltma tecrübesiyle, müşterilerine gereksinim duydukları danışmanlık hizmetlerini sunabilmek için öncelikle onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eder.

New York şehri, dünya emlak piyasası içinde gerek ikamet etmek, gerekse ticari işletme olarak kullanmak üzere mülk satın alınabilecek en iyi taşınmaz pazarlarından biri. Pek çok ekonomist, önümüzdeki beş yıl içinde Manhattan’daki emlak fiyatlarının ortalama yüzde 30 oranında yükseleceğini ifade ediyor.

Yatırımcılar için New York, yüksek talep ve sınırlı arz ortamının klasik örneklerinden biri görünümünde. Yükselen emlak değerleri ile artan nüfus sayesinde uluslararası ve ulusal talebin yükselmesine karşın, sınırlı arazi üretimi, New York’u seçen yüzlerce yatırımcıya yüksek kazancın yanı sıra, piyasadaki beklenmedik değişimlerden korunma olanağı sağlıyor.

Öte yandan, arz ve talep dengesi şehrin bütününde aynı özelliklere sahip değil. Yatırım potansiyelleri mahalleden mahalleye değişim gösteriyor. Aynı apartmandaki iki daire arasında bile büyük farklılıklar olabiliyor. Öyle ki komşu iki daireden biri, diğerinden daha iyi bir yatırım olarak görülebiliyor.

Yorum Yaz!

Puan
angry
crying
sleeping
smily
cool
Ara

Your review recommended to be at least 140 characters long :)

Yorum yazmak istermisiniz?

Yorum yazın ve $25 Hediye Kartı kazanmaya 

şans kazanın.