AVUKAT ÖMER FARUK ŞAHİN

 

İlk yorum yazan siz olun

Ek Bilgiler

  • 2017

Liberta Hukuk & Danışmanlık,  genç ve dinamik kadrosuyla günümüzde her birey ve işletmenin ihtiyacı olan hukuki desteği sağlamak amacına hizmet etmektedir. Bursa ‘da kurulmuş olan büromuzun ülkemizin çeşitli yerlerine erişimi ve hukukçularla iletişimi bulunmaktadır.

Şeffaf, objektif ve etkili çalışmayı ilke edinmiş büromuzun önceliği müvekkillerimizin ihtiyaçlarına yanıt verebilmektir. Bunu sağlarken araştırmacı olma ve müvekkillerimiz ile etkin bir iletişim kurma öne çıkan yöntemlerimizdir. Müvekkillerimizin başarısını ve hukuki menfaatlerinin korunmasını ekibimizin mesleki başarısı olarak görmekte ve çalışma azmimizi bu noktadan almaktayız.

Meslek etiği ve mevzuatı çerçevesinde; müvekkillerimizin çalışma alanları ve taleplerine uygun hizmeti verebilmek için gelişme ve daimi yenilenmeyi sürdürmekteyiz.

Listelenecek işletmeniz ya da ilanınız için açıklamalar…

Yorum Yaz!

Puan
angry
crying
sleeping
smily
cool
Ara

Your review recommended to be at least 140 characters long :)

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, çerezlerden ve sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza ilişkin verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Lütfen daha fazla bilgi almak için Gizlilik Politikası nı ziyaret ediniz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.