TALYA PETSHOP Onaylandı

 

İlk yorum yazan siz olun

Ek Bilgiler

  • 2017
evcil hayvan ürünleri sektöründe faaliyete başladık ve 160’ın üzerinde markayla 6000’den fazla ürünle en hızlı şekilde teslimat amacıyla maksimum müşteri memnuniyetini en ön plana alarak hizmet vermekteyiz. Sektördeki diğer bilinen klasik Mağaza ve Online Pet Marketlerden farklı olarak sadece ürün satışı ile sınırlı kalmayacak şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Çok yakın zamanda ürün satışının yanı sıra evcil dostlarımız için ihtiyacınız olabilecek her konuda hizmet vermeyi umuyoruz.
kuruluş amacında sadece ticari kazanç sağlama amacıyla değil yardıma muhtaç dostlarımız için daha fazla maddi ve manevi olarak nasıl yardım edebilirizi misyon edinerek faaliyetimizi SÜRDÜRÜYORUZ

Yorum Yaz!

Puan
angry
crying
sleeping
smily
cool
Ara

Your review recommended to be at least 140 characters long :)

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, çerezlerden ve sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza ilişkin verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Lütfen daha fazla bilgi almak için Gizlilik Politikası nı ziyaret ediniz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.